NASZE BUBBLE

Nasze bubble powstały niemal 11 lat temu, w roku 2011, przy ulicy Chmielnej 4. Był to wówczas jeden z dwóch pierwszych lokali w Polsce, oferujących bubble tea. Pomysł na właśnie taką działalność narodził się po naszej wizycie na Tajwanie – czyli w miejscu, w którym herbata z dodatkami i bąbelkami była wówczas już świetnie znana. To dzięki naszej wizycie w Azji nauczyliśmy się, czym jest bubble tea, jak bardzo jest różnorodna i oparta na indywidualnych gustach. Wiele lat pracy nad naszymi herbatkami pozwoliło nam wypracować nie tylko najwyższą jakość, ale też niezwykłe, autorskie, ponadczasowe połączenia składników. Od samego początku funkcjonowania wszystkie składniki sprowadzamy od azjatyckich producentów, dbając o ich najwyższą jakość i dając gwarancje, że nasze bubble będą smakowały tak samo jak na Tajwanie czy w Japonii.

Po kilku latach funkcjonowania w naszym lokalu zaczęliśmy serwować też prawdziwe, wietnamskie zupy PHO, które cieszyły się takim uznaniem naszych gości, że kilka lat temu uruchomiliśmy tuż obok, po drugiej stronie ulicy Chmielnej, naszą autorską restaurację: VietMama. Dzięki temu realizujemy się teraz także w naszej drugiej pasji, czyli tworzeniu najepszych potraw opartych o nasze domowe, wietnamskie receptury.

DSC_0098

CO TO WŁAŚCIWIE JEST
BUBBLE TEA

Bubble tea powstało na Tajwanie jako napój na bazie zielonej lub czarnej herbaty, zawierający w sobie tapiokę lub kulki boba – niewielkie, żelowe kulki, zawierające w środku syrop o różnych smakach. W czasie kolejnych lat pomysł rozwinął się o dodawanie do napoju jelly – malutkich galaretek, oraz najróżniejszych syropów smakowych. Napój pije się przez szeroką słomkę, która umożliwia delektowanie się wszystkimi dodatkami.

Dzisiaj oferujemy nie tylko klasyczne bubble tea, ale także mleczne herbatki (zarówno z mlekiem krowim, jak i sojowym czy bez laktozy) oraz napoje na bazie jogurtu naturalnego (do jogurtu dodajemy syropy oraz dodatki).

Tworząc swój napój należy zatem wybrać rodzaj “bazy” – herbatę czarną lub zieloną, herbatę z mlekiem lub jogurt, następnie wybrać preferowane smaki syropów (optymalnie 1-2, ale może być ich więcej) a następnie swoje ulubione dodatki – tapiokę, boba czy jelly w różnych smakach. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie kilkuset tysięcy kombinacji smakowych i kolorystycznych.

11

DOSTĘPNE SMAKI

Ananas

Banan

Borówka

Brzoskwinia

Cytryna

Czerwona guava

Grejpfrut

Hibiskus

Kiwi

Kumkwat

Liczi

Malina

Mango

Melon

Pomarańcza

Róża

Truskawka

Winogrono

Wiśnia

Wanilia

Zielone jabłko

Żurawina

Biała brzoskwinia

Dzika róża

Leśny smak

Arbuz

Cynamon

Kokos

Mięta

Czekolada

Migdał

Granat

Aronia

Czarna porzeczka

Biały melon

BUBBLE_SKLAD_CLASSIC
BUBBLE_SKLAD_1
BUBBLE_SKLAD_YOGHURT

DOSTĘPNE DODATKI

Tapioca

Jelly liczi

Jelly malinowe

Jelly mango

Jelly marakuja

Jelly melon

Jelly truskawka

Jelly zielone jabłko

Boba liczi

Boba borówkowe

Boba pomarańczowe

Boba truskawkowe

Boba brzoskwiniowe

IMG-1970 (002)
EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishSpanishUkrainian